Zygfryd

autor
  • 10 lat ago

Zygfryd1Ja już znalazłem swój kochający dom!
Imię: Zygrfyd
Wiek: 3 lat
Płeć: knur
Jeżeli możesz, podaruj dom zwierzakom, które ciągle na niego czekają.

 

Zygfryd to dwuletni knur rozpłodowy. Niestety jest to wiek, w którym kariera takich świń jak on kończy się śmiercią w ubojni…Ale Zyguś, jako jeden z nielicznych, ma to szczęście, że dożyje swojej starości. I to w niebylejakim towarzystwie!

U jego boku stoi bowiem piękna dama Zofia, która kocha go miłością wielką. Nie zniechęciła jej hulaszcza przeszłość Zygfryda, ani jego osobliwa uroda (Zyguś jest cały różowy a na grzbiecie ma rude włosy! No po prostu Czaruś :)…Dla niej ważne jest to co w środku. A w środku jest naprawdę dużo. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ze świnia ma złożoną osobowość. Zygfryd jest zrównoważony, rozsądny i stateczny. Ale kiedy trzeba było iść Zosi z pomocą wykazał się ogromną determinacją i odwagą. Musieliśmy bowiem wyjąć Zosi drut z ryjka, który uniemożliwiał jej rycie w ziemi. Świnka przeraźliwie kwiczała z bólu podczas zabiegu, a Zygfryd walczył ze ścianą boksu, żeby ruszyć z odsieczą. Robił co w jego mocy żeby jej pomóc, a nam się serce krajało, kiedy widzieliśmy przerażenie i ból, które wypisane były po prostu na jego ryjku…

Uwielbiamy patrzeć na tę parę. Ich zachowanie rozczula nas, albo rozśmiesza do łez. Z nimi po prostu nie można się nudzić.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nasze świnki. Ale uwaga: smakołyki to podstawa, nie przychodźcie z pustymi rękami!

Comments

  • mieszko to pięwny koń.chciałam bym takiego mieć ale nie mam go gdzie trzymać

    ola 18 października 2011 20:37