Aktualności z kampanii 8hours Parlamentu Europejskiego

autor
  • 8 lat ago

Z wielką radością chcemy Wam oznajmić, że Polacy bardzo zaangażowali się w kampanię przeciwko transportom długodystansowym żywych zwierząt, w tym koni, w Unii Europejskiej na rzeź.
W ciągu ostatnich miesięcy ponad 30 000 Europejczyków wyraziło swoje poparcie dla kampanii „8hours” zainicjowanej w Parlamencie Europejskim, którą w Polsce propaguje Fundacja Viva. Największą grupą narodowościową, która w ostatnim czasie podpisała petycję do Komisji Europejskiej są… Polacy, ponad 10 000 podpisów!!

Aktualnie liczba podpisów popierających kampanię dochodzi do 100 000.

ogon1Zwracamy się z gorącą prośbą do Was, abyście namiawiali Waszych przyjaciół, rodzinę, znajomych do wsparcia tejże kampanii, która jest na dzień dzisiejszy jedyną szansą na zakończnenie gehenny koni transportowanych z Polski i innych krajów Europy Środkowej na rzeź do Włoch.
Ograniczenie transportów do 8 godzin zakończy problem męczarni zwierząt podczas kilkudniowego transportu do rzeźni na drugim końcu kontynentu.

Poprzeć akcję 8hours można na stronie:
http://www.8hours.eu/?lang=pl (wersja polska)

Jednocześnie przypominamy, że Fundacja Viva nadal zbiera podpisy za wypisaniem konia z listy zwierząt rzeźnych. Przyłącz się!

Kategorie:
Aktualności