Co robimy

autor
 • 9 lat ago

Obecnie aktywność Vivy koncentruje się na:

Niesieniu pomocy koniom w potrzebie (wykupie, opiece oraz aranżowaniu adopcji uratowanych koni).

Monitorowaniu zmian legislacyjnych w zakresie transportów długodystansowych zwierząt na rzeź w UE oraz lobbingu w PE na rzecz ograniczenia transportów do 8 godzin (akcja „8hours”, patrz: „Aktualności”, „Raporty” oraz „Petycje”).

Koordynowaniu akcji „Nie w moim imieniu” oraz dalszemu zbieraniu podpisów pod petycją wykreślenia konia z listy zwierząt rzeźnych w Polsce.
Przygotowywaniu akcji edukacyjnych na temat respektowania praw zwierząt w tym praw koni.

Kategorie:
Co robimy

Comments

 • Jestem za ! Ale czy podpisy wystarczą? Trzeba wymyślić coś, co naprawdę zadziała! Tylko co? Może znajdziemy trasę, którą jeżdżą z końmi na rzeź i wielką ekipą staniemy i zatrzymamy ten transport? Nie mam innych pomysłów. Co o tym sądzicie? Jestem w stanie zrobić chyba wszystko dla nich, ile tylko bym mogła… pragnę żeby ten koszmar się skończył, kocham konie od małego, widząc co się dzieje, nie mogę spać po nocach…

  Lidia 30 marca 2011 10:48
 • A jak przyłączyć się do zbierania podpisów? Jestem za zbieraniem podpisów!!!
  Dzięki, Kapselek

  Kapselek 10 maja 2011 20:24
 • Też chętnie podpiszę. Niestety, nie mam pojęcia co dalej zrobić! Trzeba coś wymyślić. Jeżdżę konno i wiem jakie konie są, jak można się z nimi zaprzyjaźnić… wiem czego pragną, ale na pewno nie jest to rzeź.

  Sabina 30 sierpnia 2011 15:53
 • całym sercem popieram akcje wykreślenia koni z listy zwierząt rzeżnych podpisałam już listę poparcia w Zgorzelcu pozdrawiam

  Daniela 27 grudnia 2011 20:28