Filmy

autor
 • 9 lat ago


Transport koni na rzeź do Włoch
Załadowane przez: AnimalTV. – Odkryj inne wideo o zwierzętach.


Transport i ubój koni 2009
Załadowane przez: AnimalTV. – Odkryj inne wideo o zwierzętach.

Wywiad z Robertem Millerem – autorem tłumaczonych na polski książek „Rewolucja w jeździectwie naturalnym”, „Większość moich pacjentów to zwierzęta”, „Jeździectwo naturalne bez tajemnic”, „Z serca prosto do rąk” http://polskieradio.pl/_files/20070301095116/2009111701035626.mp3

Muzyka

Ziom feat Maliny – Nie w Moim Imieniu -> pobierz

Ziom feat Maliny – Wystarczy Chcieć -> pobierz

Kategorie:
Filmy

Comments

 • Muzyka jak z oświęcimia, filmiki cuchną propagandą jak za nazistowskich niemiec. A nie zapomnijcie o tych biednych kurach i świniach, co je tak męczą. A o ludzi się nie bójcie, niech ten miliard zdycha z głodu i umiera w wojnach.

  W dupach sie poprzewracało, za dużo wolnego czasu macie~!

  Pharaun 18 kwietnia 2011 20:00
 • ile kosztuje konina?

  a schabowy?

  żelki na żelatynie dla dzieci?

  Głupcy!…
  i cwaniacy.

  Fundacja do prania kasy…

  jacek 7 maja 2011 13:19
 • Nie wiem jak można tak postępować z końmi (czy też innymi zwierzętami).Dla mnie jest to nie dopuszczalne,powinien być absolutny zakaz wywożenia koni na rzeź.Ludziom to już się całkowicie w dupach poprzewracało.Czy tak trudno zrozumieć,że zwierzęta też czują ? Odczuwają ból fizyczny i psychiczny.Nie powinno się tak traktować zwierząt.Do zwierząt powinno się mieć szacunek.czy zastanawiał się ktoś jakby wyglądał świat bez koni? Jak można tak traktować konie? Istocie żywej należy się poszanowanie.Ja nigdy nie potraktowałabym w taki sposób swoich koni jak traktują ludzie na dwóch filmach zamieszczonych powyżej.Jak dla mnie to patologia.Takie traktowanie zwierząt zasługuję na wysoką,surową karę.

  „Fundacja do prania kasy” a to ciekawe…
  uważasz że zwierzęta zasługują na takie traktowanie ?
  według ciebie wszystko jest OK i tak powinno być dalej?

  czarne niebo 23 maja 2011 21:34
 • Zgadzam się całkowicie z czarne niebo sama mam konia uratowanego z pójścia do rzeźni i po wielu innych przeżyciach

  Ania 2 czerwca 2011 15:21
 • Pracuje w przytulisku z takimi zwierzętami uratowanymi z rzeźni od ludzi, którym rozum odebrano….
  i błagam nie piszcie że to „Fundacja do prania kasy”…
  czy dla Ciebie to co te zwierzęta przechodzą w rzeźni jest normalne??
  jak tak to też się przejedź taką przyczepą zładowaną i niech Cię podepczą.. o piciu i jedzeniu już nie wspomnę.. bo oczywiście na to byś nie mógł liczyć…. a potem niech Cię kopią, plują, ciągną, rażą prądem… co mi tam…..
  żal…. i jakbyś nie wiedział t ludzie przed potopem byli wegetarianami. nie wierzysz? nie musisz… guzik mnie to interesuje… poczytaj Biblię…
  i pamiętaj zwierzęta czują… koń, czy krowa… to nie maszyna… na litość boską….

  Midiś 13 lipca 2011 08:18
 • Z całego serca życzę tym którzy potrafią z zimną krwią zabijać te biedne zwierzątka aby zdechli z głodu jak najszybciej, za to co robią, to powinno być karalne!!!!!! Midiś ma w 100% rację. A takich jak rozmówca jacek powinno się tak samo zabić jak te konie, tylko koni jest szkoda a jego by nikomu szkoda nie było… nawet zrobiła bym to mu z miłą chęcią, niech poczuje jak to jest!!!!!!!!!!

  Ninuś 25 lipca 2011 17:50
 • CI ludzie ,którzy to w taki sposób transportują i zabijają konie powinni tak samo skończyć, poupychani w ciasnych ciężarówkach bez wody i jedzenia .To dla mnie straszne jak można robić takie straszne mam nadzieję ,że URATOWALIŚCIE DUŻO KONI.

  Karolina 30 sierpnia 2011 22:21
 • To straszne , co oni robią tym koniom.W Polsce powinien być całkowity zakaz transportowania koni w to straszne miejsce.MAM NADZIEJE ŻE URATUJECIE ICH JAK NAJWIĘCEJ.Ciekawe co by ci ludzie zrobili by gdyby im dami kulkę w łeb , przywiązali i pozwolili by się wykrwawili.A następnie ich mięso było by sprzedawane w realu i lidlu.

  Zuzanna 10 września 2011 16:31
 • Tym ludziom kompletnie poprzewracało się w dupach.Tak sądzie nawe dziecko (ja).

  Zuzanna 10 września 2011 16:33
 • co to ma być te cale zabijanie koni tak nie powinno je traktować to okrutne jak tak można kompletnie przewróciło w łbach

  natalia 19 września 2011 20:03
 • A ja lubię koninkę i będę ją jadł 😀 A Tusk musi odejść!

  JJ 22 września 2011 01:47
 • Naprawdę jak czytam niektóre komentarze to po prostu nie wyrabiam. Zwierzęta czują tak samo jak ludzie więc czemu skoro ludzie dostają pomoc to zwierzęta nie mogą?

  Monika 23 września 2011 21:07
 • JJ , Pharaun , jacek jesteście okropni i bezduszni jak po obejrzeniu tych filmów możecie tak mówić powinniście się wstydzić ja nigdy nie tknełam koniny jestem wege i jestem z tego dumna. Midiś , czarne niebo , Ania , Ninuś , Karolina , Zuzanna popiram was w 100 % i chociaż was nie znam wiem że jasteście dobrzy.To co świat robi z koniami i ze wszystkimi zwierzętami to mordersta za które powinien zapłacić !!!!!!!!!!!!! wzywam wszystkich ktorzy uważają podobnie by nie bali się że ktoś będzi się z przekonań śmiał itp powinniś my pokazać naszą ilość, siłę i bronić przekonań oraz zwierząt.STOP Z ZABIJANIEM KONI

  gosia 24 września 2011 14:57
 • przepraszam za błędy ortograficzne

  gosia 24 września 2011 15:01
 • Niektórym to się w du*pie poprzewracało.. jak czytam te komentarze typu JJ czy inni. żal mi Was ludzie.. Brak uczuć.. i prostota przez Was przemawia. Wstydzę się, że należę do tego samego gatunku co Wy.. nie powinniście mieć prawa egzystencji.. niestety świat jest okrutny i to przez takich jak Wy słabsi, zależni od Was cierpia.. Dla mnie jesteście przedmiotami.. czyli niczym.

  ktoś.. 27 września 2011 18:21
 • Te filmy są makabryczne!!! Jak można tak postępować z żywymi stworzeniami!!! Obejrzałam kawałek i jestem roztrzęsiona!!!! Nie mieści mi się w głowie jak tak można… Łzy nie chcą przestać mi lecieć…

  Gabi 30 września 2011 18:31
 • po obejrzeniu 1 minuty filmu wyłączyłam ale przez pare dni cały czas chciało mi się płakać. DLATEGO TAK WAŻNA JEST PETYCJA ZAKAZ ZABIJANIA KONI I UZNANIE ICH JAKO ZWIERZĘTA TOWARZYSZĄCE CZŁOWIEKOWI BŁAGAM PODPISZCIE SIĘ. I ZBIRAJCIE PODPISY. ja sama już zbieram podpisy pod petycją

  Kasia J 1 października 2011 13:15
 • Co jak co, ale jak zobaczyłam, jak na siłę ciągną te konie, na wpół żywe… albo (to mną najbardzirj wstrząsneło) jak temu konikowi ODCIELI BEZ ŻADNEGO ZNIECZULENIA CZY COŚ PĘCINĘ, to po prostu wyłączyłam filmik. Nie mogłam dalej patrzeć na cierpienie tego konia, tak wycieńczonego, że nawet siły nie miał, by rżec z bólu…

  Martikana 7 października 2011 17:59
 • takie traktowanie koni jest oburzajace,to tylko ludzie pozbawieni sumienia moga tak traktowac tak cudne istoty.konie powinno sie tylko kochac i podziwiac.nikt nie slyszy tego cierpienia. nie mozna obejrzec filmu do konca,a byc uczestnikiem tych potwornosci,jakimi musza byc zwyrodnialcami ci………………………………,brak mi slow,zeby nazwac ich po ,,imieniu”…………..

  barbarka 22 października 2011 23:37
 • Wstydzę się, że jestem człowiekiem. Bycie nim, jest dla mnie hańbą i upokorzeniem. ;(

  Dorota 30 października 2011 14:04
 • Smutna historia tych koni

  Magda 10 listopada 2011 18:43
 • zabije ich oni są głupkowaci i dlatego zabije ich jak oni zabijają te koniki :@

  Michał 27 listopada 2011 17:05
 • jak tak można postępować z końmi i innymi zwierzętami ja się o mało co nie rozpłakałam na tych filmach

  Kasia 8 grudnia 2011 18:47
 • Ehh .. aż żal patrzeć.
  Poje*ani barbarzyńcy . !

  Jeszcze o jedno Cię proszę
  Nim wszytsko będzie końcem
  Noechaj na przekór wyśnię sen
  Że galopuję pod słońce
  I pędzę wprost w promieni blask
  Pękają chmury w niebie
  A ja nie czuję więcej nic
  I mknę i gnam do Ciebie

  Ratujkonie 10 grudnia 2011 08:33
 • Brak MI Słów

  Asia 16 grudnia 2011 15:33
 • dobrze że są na świecie tacy ludzie jak Wy !;)
  ktorzy kochaja zwierzeta!<333

  Midiś 29 grudnia 2011 16:21
 • jak wy możecie zabijac konie dlaczego to są zwierzęta które tesz mają uczucia 🙁

  wiki 12 stycznia 2012 21:01
 • Jak widzę ludzi którzy męczą te konie mam ohote ich zabić i chłostając na śmierć

  Anonim 17 stycznia 2012 14:00
 • Przyznam się że mimo że nie mam mocnych nerwów, oglądnełam film do końca. Jeżdże dopiero pół roku i jak sprzedali moje ulubione konie to ryczałam i ryczałam… A to co jest tutaj to MASAKRA. Naszczęśćie konie są już w lepszym miejscu. TAm już nie ma bólu tylko bujne łąki i miłość. NIe ruszę ani nie ruszyłam koniny nigdy! Gdybym to zrobiła czułabym się gorzej niż kanibal. Tak, wiem co to jest kanibal- osoba jędząca stworzenia swojego gatunku. Chętnie bym zrobiła to samo co jest na filmiku tym co jedzą KONIE!

  ola 14 lutego 2012 21:48
 • To jest tragedia jak ludzie mogą to robić nie obejżałąm całego filmiku ponieważ łzy napłyneły mi do oczu. A co do koniny nigdy tego nie dotchne bo kocham moje ulubione zwierzęta i nie jestem kanibalem!!!!!

  Ania 18 lutego 2012 20:56
 • to jest przeokropne ja nawet do końca nie pooglądałam straszne:(;(

  musa 22 lutego 2012 18:30
 • wam sie juz całkiem po przewracało nie powiem gdzie;(

  dorota 25 lutego 2012 22:39
 • EJ!!!Co to znaczy „fundacja do prania kasy”?
  To niby tak ma zostać?
  Niby to co się dzieje na świecie jest super?
  JAK TAK W OGÓLE MOŻNA MYŚLEĆ O ZWIERZĘTACH!!!

  Aga 2 marca 2012 23:04
 • wstydze sie za tych ludzi co robiom koniam

  :*:) 3 marca 2012 15:50
 • pewnego niby fajnego dnia mój tata kupił kabanosa a ja lubię kabanosy(ale nie z koni oczywiście!)miała ugryżć,a tata uwaga z koni!ja na to puściłam to paskutstwo bo to był koń.ja kocham konie i niemam zamiaru ich zjeść. wtedy jak go puściłam to przypomniałam sobię te filmiki:(

  ola 5 marca 2012 10:44
 • Jak tak można a kto to JE!!!!!!!!!!! To bardziej poje….. od tych rzeźników .
  Konie zasługują na spokojną starość nawet dlatego jak poświęcały SWOJE życie na wojnach Boże ile ich zginęło a ile się męczyło na tej ziemi zdychały bo się wykrwawiały … 🙁 Straszne ale taka prawda.
  Jeszce nie dawno przechodziłam obok sklepów i stała tabliczka z napisem PROMOCJA!!!!! a co było napisane niżej kabanosy z koniny…. No kurwa !!!! Może ja tego nie chce czytać a inni jak chcą te biedne zwierzęta jeść to niech…
  Aż płakać i się chce tyle miliardów koni cierpiało a co najgorsze to że NADAL CIERPIĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙁 🙁 🙁 🙁

  Karolina 8 marca 2012 10:26
 • Ja nawet nie oglądałam tego filmiku ponieważ nie mogę na to patrzec po prostu zabiła bym tych ludzi co robią takie rzeczy tym koniom u mnie konina w całej rodzinie jest zabroniona ponieważ wiemy , że te konie przechodzą piekło a wcale na to nie zasłużyły.Ja nigdy niezjadłam koniny i jestem z tego dumna, że chociaż ja kocham konie i nigdy niezrobiła bym tego co pewnie jest na tym filmie! konie też mają uczucia,czują bul ,brak szacunku ze strony ludzi! 🙁 a ci głupcy co piszą , że nadal będą jeśc koninę i, że los koni ich wogule nieobchodzi to poco wchodzą na tą stronę jak podobno to ich wogule to nieobchodzi ? Te konie jadą na rzeź 80 godz. wiecie ile to jest ? ! jadą w tej śmierdzącej krwią, głupotą ludzką ciężarówce klęcząc , leżąc na sobie i patrzą przez małą szparkę i widzą rzeź pełno krwi ciekawe co one sobie myślą ? ja bym zabiła takich ludzi jak JJ jak tak morzna ??! a skąd ja wiem o rzezi koni bo sama to widziałam jak jechałam na wakacje . Obok naszego auta pojawiła się ta ciężarówka przepełniona końmi nawet widziałam w niej krew ile tam tych koni było! leżały na sobie chude,wygłodzone i smutne.ja mam 11lat.

  ola 16 marca 2012 22:12
 • kontynułuję patrzę przez okno i widzę głowę konia ktura tak na mnie patrzy wtedy się popłakałam co jam miałam zrobic ? Zrobiło mi się wtedy tak wstyd do końca życia nie zapomnę wyrazu twarzy tego konia biedny kantar ranił mu pysk 🙁 czułam się tak bezradnie :(( mam dobrą wiadomośc niedawno zaadoptowałam klacz akurat nie z tej fundacji ale cieszę się , że pomogłam . pozdrawiam fundację viva i życzę kolejnych uratowanych koni olcia 11 lat 🙂

  ola 16 marca 2012 22:18
 • przepraszam za błędy ale mam tylko 3 z polskiego 🙁

  ola 16 marca 2012 22:19
 • chce mi sie umrzeć jak to widze

  Diana 21 czerwca 2012 22:57
 • Boże ten filmik oglądałam zaledwie 15 sekund , nie mogłąm dłużej patrzeć jak te biedne konie cierpią zwisając na tych linach !! To niesprawiedliwe !!!! jak człowiek zabije człowieka to wielka afera ale jak już człowiek zabija zwierze to nic!! zachowują się jak by nic się nie stało bo przecież po co nam te zwierzęta żywe jak można jej jeść!! czy to jest normalne??? Przecież zwierzęta mają uczucia kochają , nie wiem po prostu jak można je tak krzywdzić , jeśli ludzie którzy popieraja rzeznie są tacy mądrzy to niech sami wejdą do ciężarówki w której ich podeptają , to niech sami zwisają cierpiąc na linach !!!! a nie stojąc i patrzeć jak te zwierzęta cierpią i jeszcze cieszyć się do tego!! Dla mnie tacy ludzie to nie ludzie , to chodzące istoty które nie mają uczuć ani duszy , to krzywdzące istoty !!!!! po prostu brak mi kompletnie słów ! 🙁

  Kasia 13 października 2012 17:59
 • „UHA HA HA HA HA !!
  Bez urazy człowieku, ale skądś Ty się urwał ? My tu mówimy i biznesach, a Ty wyskakujesz z moralnością ? Co ma wspólnego zabicie konia z jednoczesnym robieniem czegoś złego. A poza tym gdzie w poście jest napisane, ze ja te konie chcę MORDOWAĆ ? Hodowla koni na mięso do Włoch, czyli kupuję stado „zarodowe”, zapłodnienie, są małe (wiesz jest mama konik i tata konik w strzykawce, przyjeżdża pan doktor i potem są małe koniki – to tak jakbyś nie wiedział o co chodzi, i skąd się biorą małe koniki) potem te małe koniki rosną, i się je potem sprzedaje żywe do Włoch, przyjeżdża odbiorca i je zabiera itd. Nie napisałem ani słowa o tym, ze chcę zabijać konie na miejscu i sprzedawać mięso. Proszę – CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM !!”

  „Co ma wspólnego zabicie konia z jednoczesnym robieniem czegoś złego.” – Tylko zabić. Takich już nie uświadomisz, są zbyt zepsuci.

  not 13 listopada 2012 17:04
 • obejrzała te dwa filmiki tak naprawdę to tylko początek i nie chciałam więcej miałam łzy w oczach a jak bym to całe obejrzała to już w ryk jak jeszcze kiedyś coś z tym zrobię tak być nie może! przynajmniej spróbuję. Owszem mięso no być niby musi ale czy one muszą na pewno tak cierpieć czy aż tak dużo musi ich umierać po co konina? ja wiem niby ludzie to jedzą ale… nie umiem wyjaśnić ale niech one nie cierpią tak przed tą śmiercią jak już muszą umierać… to niech tak nie cierpią! tak nie może być! oj nie!

  Gosia 7 stycznia 2013 20:12
 • kurwa tych wszystkich co jedzą konie za łeb i zajebać!! a przecież koń to piękne i pełne wdzięku zwierze a oni widzą w nom pieniądze i mięso. zróbcie coś z nimi bo to kurwa tak nie może być!!!!!!!!!!!!!!!!

  ktoś 21 stycznia 2013 21:06
 • No coz mozna powiedziec. Niepojete jest dla mnie to, jak takie rzeczy moga sie dziac w majestacie prawa, sa ogolnie wiadome i jest na to ogolno swiatowe przyzwolenie i ze przeciwko wystepuja jedynie fundacje, ktore nie maja zadnej prawnej mocy sprawczej, a dzialaja wylacznie za sprawa dobrej woli jednostek cywilnych. Masakra.

  Anna 25 stycznia 2013 01:54
 • Ja tych filmików na wet nie próbowałam właczyć po prostu nie mogła bym takiego filmu obejrzeć mam 4 swoje koie nie mysle co by się stało jak by je ktos oddał na rzeź,. to jest po prostu straszne czemu muszą te koniki zabijąć nie nawidze tych ludzi jeju jak sobie pomyślą jak one muszę cierpieć to mi się płakać chce jak tak mozna JJ jJacek was też powinni zabić i nie było mi wogóle szkoda jak możeci tak mówić, konie też czują i też chcą żyć musimy coś z tym zrobic dziękuje barzo vivie ja tez będę wpłacała pieniadze kocham naj bardziej na świeci konie i nigdy tego nikt nie zmieni , koniny to ja bym za chiny nie sprówoała jak ktoś mówi słowo (komnina) to mi się płakac chce ):!~!!

  jula 10 marca 2013 16:54
 • Tacy nie sa ludzmi. Robiac krzywdę tym biednym i bezbronnym koniom nie mają serca ani sumienia. Życzę im z całego serca ,aby doświadczyli tego samego lub jeszcze gorzej!!! Sama mam trzy kucyki z fundacji,które zostaly uratowane przed śmiercią i nie wyobrażam sobie zycia bez nich. Wszyscy ,którzy sa na prawdę ludzmi walczmy o te kochane zwierzęta.

  Aldona 2 września 2013 21:54