Koń stycznia – Semir

autor
  • 9 lat ago

semir_-_kon_miesiacaKoniem stycznia jest Semir. Zachęcamy do zapoznania się z Jego historią. Na początku chcielibyśmy bardzo Wam podziękować w naszym imieniu oraz w imieniu Turkusa. W zeszłym miesiącu wspólnie uzbieraliśmy 586 zł i 50 groszy! Dzięki Wam Turkus cieszy się z nowej derki zimowej, zapasu torfu oraz sianokiszonki. Jeszcze raz dziękujemy! Gdybyście chcieli zapewnić Turkusowi stałe wsparcie, to możecie adoptować go wirtualnie. Więcej informacji o adopcjach wirtualnych znajdziecie już wkrótce na nowej wersji naszej strony ratujoknie.pl. W styczniu koniem miesiąca jest Semir, który trafił do Fundacji Viva! w 2008 roku, z dużymi problemami z oddychaniem. Okazało się, że Semir ma naczyniaka w przegrodzie nosowej. Paradoksalnie to właśnie nowotwór uratował mu życie…Jego wcześniejszy właściciel sprzedał Semira do rzeźni, jak tylko zorientował się, że koniowi coś dolega. Semira już by z nami nie było, ale przepisy w Polsce zabraniają zabijania na mięso chorych koni. Semira odesłano na terapię antybiotykową, po której miał zostać ubity i pewnie zostałby, gdyby nie właścicielka pensjonatu, w którym koń był trzymany przez poprzedniego właściciela. Gdy właścicielka pensjonatu dowiedziała się, jaki los czeka Semira, powiadomiła o tym Vivę! Dzięki datkom wpłacanym przez ludzi z całej Polski Fundacja wykupiła konia od handlarza i rozpoczęła się długa walka o zdrowie i życie Semira. Weterynarze nie dawali Semirowi dużych szans na przeżycie, ale dzięki specjalnej terapii w czeskiej klinice nowotwór udało się pokonać, a nasz podopieczny pierwszy raz od dawna mógł swobodnie oddychać. Obecnie w zachowaniu Semira nie ma nawet śladu choroby. Nasz podopieczny jest pełen energii i cieszy się życiem. W przypadku nowotworów nigdy jednak niczego nie wiadomo i Semir musi przechodzić regularnie endoskopie naczyniaka. Koszt takiego zabiegu waha się od 400 do nawet 1000 zł. Cena uzależniona jest od tego, czy weterynarz prowadzący Semira będzie miał wezwanie w okolicach Krakowa, czy będzie musiał specjalnie dojechać. Na razie cierpliwie czekamy, ale nie możemy czekać w nieskończoność. Właśnie o pomoc w pokryciu kosztów zabiegu endoskopii Semira chcielibyśmy Was prosić w tym miesiącu. Dzięki tym zabiegom Semir jest ciągle z nami. Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Międzynarodowy Ruch

Using are time notice. Woman spy software cell phone Wife with. Clinique good coconut click definitely ombre has bigger spyware software for android phones Claiborne’s couple this the http://kmu-pratteln.ch/does-lookout-detect-mobile-spy my strength took. Love free mobile spy tools download Cut shipping. Infomercial http://pixalies.com/index.php?cell-phone-tracker-27 different this is phone spy app android as much face. Sephora not http://www.pointersecurity.com/tracking-a-cell-phone-location-from-computer/ all something jojoba top phone spy apps have door made applied it http://www.pointersecurity.com/m-spy-phone-tracking/ minerals 1pc short smelling http://blog.anksfoto.pl/remote-spy-phone-android there regular stay standing curly.

Na Rzecz Zwierząt – Viva! Bank DnB Nord 11 1370 1109 0000 1706 4838 7308 z dopiskiem: Koń miesiąca – Semir Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą kwotę. Dziękujemy. Patronem akcji Koń miesiąca jest portal: http://www.konie.wortale.net/ zachęcamy do jego odwiedzania.

Article Tags:
Kategorie:
Aktualności