Uwaga konkurs! Do wygrania koszulki Kampanii

autor
  • 8 lat ago

Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania będą 3 koszulki kampanii Ratuj Konie. Fundacja Viva! w ramach Koalicji na Rzecz Zwierząt zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o zwierzętach. Do 12 lipca musimy dostarczyć Marszałkowi Sejmu minimum 100 000 podpisów, ale chcemy ich dostarczyć jak najwięcej. Wszystkie informacje o obywatelskim projekcie ustawy o zwierzętach, formularz do zbierania podpisów oraz sam projekt znajdziecie na stronie http://www.koalicja.org.pl/ 

Zwycięzcami konkursu zostaną 2 osoby, które 26 czerwca w trakcie obchodów Dnia Konia(więcej inforamcji o obchodach http://www.ratujkonie.pl/?p=1200dostarczą nam największą liczbę podpisów pod ustawą.

Nie zapominamy też o naszych sympatykach, którzy nie będą mogli tego dnia dotrzeć na obchody Dnia Konia. 1 Koszulka trafi do osoby, która do 27 kwietnia(decyduje data pieczątki na poczcie) wyśle nam największą ilość podpisów pod projektem ustawy. Przewidujemy też nagrody niespodzianki dla 2 osób, które wylosujemy z pozostałych zgłoszeń. Nasz adres to – Fundacja Viva ul. Kawęczynska 16 lok 42a, 03-772 Warszawa, koniecznie z dopiskiem „Konie Konkurs”.  Prosimy też o podanie informacji, na jaki adres mamy wysłać nagrody oraz adres mailowy. Zwycięzców ogłosimy za pośrednictwem naszej strony internetowej 10 maja.

Projekt ustawy mogą podpisywać tylko osoby pełnoletnie, ale podpisy zbierać może każdy. Pamiętajcie też, że przy zbieraniu podpisów musicie mieć przy sobie wydrukowany pełny projekt ustawy. Powodzenia!

Kategorie:
Aktualności