Kontynuujemy interwencje w Cholewach!

autor
  • 8 lat ago

Dnia 04.05.2010 wraz z lekarzem weterynarii i psychologiem zwierząt nasza wolontariuszka Agata Rybkowska ponownie dokonała oględzin w gospodarstwie w Cholewach. Odebraliśmy właścicielowi klacz, która w sobotę się źrebiła. Zwierzę wymaga stałej opieki weterynaryjnej, odpowiedniego żywienia i podawania leków ze względu na zagłodzenia, zawszenie, zarobaczenie i zaawansowaną wadę serca. Pod stałą kontrolą lekarza weterynarii klacz została przetransportowana w bezpieczne miejsce, do współpracującej z Fundacją stajni.

Mała Noc jest 10-letnią przerażoną, zagłodzoną siwką. Jest w dramatycznym stanie, dokładamy wszelkich starań by odzyskała zdrowie a jej dalsze życie było pozbawione cierpień.

W sobotę 07.05.2011 r. policja z biegłym sądowym przy udziale wolontariusza Fundacji Viva! wykonała oględziny odebranych Andrzejowi W. koni. Stan zwierząt wskazuje na wieloletnie zaniedbania. Konie są w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. By przywrócić im zdrowie potrzebny jest czas… i  fundusze dlatego ponownie zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc:

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt „Viva!”
11 1370 1109 0000 1706 4838 7308

Dziękujemy firmie For Horses za podarowanie Mallorce i Marcysi z Cholew paszy Blue Chip www.forhorses.pl

Dziękujemy także wszystkim osobom, które pomogły nam uratować araby z Cholew- w szczególności posłowi Pawłowi Suskiemu, Jerzemu Białobokowi, Marcie Sikorskiej-Łyś, Petroniuszowi Frejlichowi, Olgdze Kuleszy i Honorcie Zębalskiej.

Kategorie:
Aktualności