10 lat kalendarza Wybierz Miśka, 15 lat Fundacji Viva!

autor
  • 5 lat ago

Przedstawiamy Państwu 10. edycję najstarszego charytatywnego kalendarza na rzecz zwierząt Wybierz Miśka. Jednocześnie świętujemy 15-lecie istnienia w Polsce Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! Z tej okazji na okładkach kalendarza wystąpiły aż dwie osoby: znana dziennikarka i prezenterka Agnieszka Szulim oraz bardzo popularny aktor Krystian Wieczorek.

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! przygotowała kolejną edycję charytatywnego kalendarza akcji Wybierz Miśka (www.wybierzmiska.pl), która propaguje adopcje bezdomnych zwierząt oraz wolontariat w schroniskach.

W tym roku kupujący będą mogli wybierać pomiędzy dwiema okładkami.

kalendar_152.jpg kalendar_152.jpg

Podobnie jak w poprzednich latach, kalendarz na rok 2015 przybliża działalność kilkunastu organizacji prozwierzęcych i zachęca do ich wspierania. Każda z nich od lat niesie pomoc odrzucanym i krzywdzonym zwierzętom. Zaprezentowane w kalendarzu organizacje pomagają miejskim psom i kotom, przekonują obywateli i polityków do ulżenia wykorzystywanym w laboratoriach, hodowanym na futra czy uratowanym z transportu do rzeźni zwierzętom, o których los ludzie martwią się nieco rzadziej.

Nowa edycja jest wyjątkowa, gdyż obok wspierającego aż 18 różnych organizacji tradycyjnego kalendarza Wybierz Miśka ukaże się limitowana edycja kalendarza, na kartach którego Fundacja Viva zaprezentuje 15 lat swoich dokonań.

kalendar_15_kwadrat2.jpg kalendar_15_kwadrat.jpg

Dochód ze sprzedaży jak zawsze będzie wspierać zaprezentowane w kalendarzu organizacje. W 2015 roku będą to:

14 organizacji tradycyjnie znajdzie swoje miejsce w kalendarzu dużego formatu A3. Kolejne cztery odnajdziecie w ślicznym kalendarzu biurkowym.

Piramidka_1.jpg Piramidka_2.jpg

Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla zwierząt i wsparcie uczestniczących w projekcie stowarzyszeń i fundacji.

Kategorie:
Aktualności