Adopcje wirtualne

Podopiecznych przeznaczonych do adopcji wirtualnej można znaleźć tutaj:

http://ratujkonie.pl/category/nasze-konie/konie-u-nas/

Adopcje wirtualne

Jeśli nie możesz przygarnąć zwierzęcia do domu, a chcesz mu pomóc – możesz objąć je wirtualną adopcją, czyli opieką na odległość polegającą na comiesięcznych wpłatach na koszty jego utrzymania.

Aby dokonać formalności objęcia zwierzęcia wirtualną opieką wystarczy, podpisać umowę adopcji wirtualnej i przesłać do nas . Tu możesz ją znaleźć: UMOWA ADOPCJI WIRTUALNEJ KONIA

W celu zapewnienia środków na wszystkie potrzeby zwierzęcia istnieje możliwość adopcji wirtualnej tego samego zwierzęcia przez wiele osób.

Jeśli zdecydujesz się na wirtualną adopcję któregoś ze zwierząt, informacja o tym, wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem lub wpisanym w formularz nickiem, zostanie umieszczona na naszej stronie obok jego zdjęcia, oczywiście jeśli będziesz sobie tego życzyć :)

Podstawowym naszym celem pozostaje jednak znalezienie domu dla uratowanych zwierząt. Zastrzegamy więc sobie prawo oddania Twojego podopiecznego nowemu opiekunowi, który zdecyduje się na jego adopcję (realną, nie na odległość). Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się z tego faktu razem z nami. Oczywiście powiadomimy Cię jak najszybciej o przeprowadzonej adopcji. Liczymy także na Twoją pomoc w szukaniu prawdziwego domu dla wirtualnego podopiecznego.

Pamiętaj też, aby zgłosić nam, jeśli nie będziesz w stanie dłużej płacić za swojego podopiecznego. Być może ktoś inny go wybierze i obejmie wirtualną opieką. Polecamy formę stałych zleceń bankowych dzięki, którym nie musisz pamiętać o regularnych przelewach.

Wirtualny opiekun nie ma obowiązku ponosić żadnych dodatkowych kosztów ponad miesięczną opłatę, w szczególności nie jest zobowiązany do pokrycia kosztów leczenia w przypadku, gdy zwierzę zachoruje.

Wpłaty należy przekazywać na konto fundacji:
Fundacja MRNRZ Viva! BANK BGŻ     73 2030 0045 1110 0000 0255 8330